Співробітники ПРАВЕКС БАНК завершили навчання за програмою Climate Ambition Accelerator, яку реалізовує Глобальний договір ООН за підтримки Ørsted і Natura & Co.
Україна взяла участь у програмі вдруге. Цьогоріч 20 компаній працювали над кліматичними складниками своєї діяльності.
Впродовж шести місяців Світлана Крамарова, член правління, фінансовий директор та ESG керівник ПРАВЕКС БАНК, а також Сергій Заводовський, директор департаменту управління нерухомістю та матеріально-технічного забезпечення, навчались, як прокласти чіткий шлях переходу до «чистого нуля» до 2050 року, зменшити викиди в атмосферу та впровадити в Банку кліматичні ініціативи.
Програма Climate Ambition Accelerator, складалась з трьох модулів: модуль Основи, де учасники ознайомилися з методологією та підходом до визначення науково обґрунтованих показників; модуль Бізнес-кейс, що був зосереджений на побудові бізнес-моделі встановлення науково обґрунтованих показників та їхньої реалізації; модуль Реалізація, на якому учасники дізналися, як керувати своїми глобальними викидами, а також про різні стратегії їхнього скорочення (непрямі викиди).
«Утримання фінансової стійкості – наш головний курс. Водночас, як фінансовий гравець, ПРАВЕКС БАНК усвідомлює, що відіграє ключову роль в орієнтації капіталу на сталу економіку в короткостроковій та довгостроковій перспективі. Бережливе ставлення до кліматичних викликів – це не лише наш обов’язок перед сучасністю, але й інвестиція в майбутнє», – зазначила Світлана Крамарова.
Нагадаємо, в травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК, що є частиною банківської Групи Intesa Sanpaolo, приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти цілей Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.
Climate Ambition Accelerator — це шестимісячна навчальна програма, мета якої — допомогти бізнесам досягти прогресу у встановленні науково обґрунтованих показників викидів відповідно до сценарію 1.5°C та створити чіткий шлях переходу до «чистого нуля» до 2050 року.